Markiza Weekend Evo

Klasyczna markiza tarasowa doskonale sprawdza się w osłoniętych miejscach, dając przyjemny komfort przebywania na świeżym powietrzu, bez uciążliwości nadmiaru słońca.


Rodzinny obiad na tarasie w majowy weekend to jedna z niezapomnianych chwil jakie dzielimy z najbliższymi. Podsycane przez słońce kolory poszycia markizy czynią takie chwile jeszcze bardziej wyjątkowymi. Na średnie i duże tarasy proponujemy markizę Weekend. Jej silne ramiona i solidna konstrukcja pozwolą cieszyć się jej walorami przez lata.
Markiza posiada możliwość zamontowania specjalnego silnika, który w razie braku dostaw energii umożliwia składanie i rozkładanie markizy przy pomocy korby. Ma to szczególne znaczenie gdy wieje silny wiatr przy który markizę należy bezwzględnie zwinąć.
Weekend posiada elegancko zaprojektowane aluminiowe mechanizmy. By zapewnić trwałość konstrucji, osłony mechanizmów również wykonano z aluminium. Całość lakierowana jest proszkowo na kolor biały lub kremowy. Stonowany i dobrze przemyślany design Markizy Weekend będzie współgrał z architekturą każdego budynku.
Od innych markiz na tym poziomie cenowym odróżniają go mechanizmy osłonięte aluminiową obudową zamiast plastikowej.

designed by vilCore
w górę