Markizy służą do osłaniania dużych powierzchni poziomych, takich jak tarasy, balkony lub ogródki. Dzięki zastosowaniu markizy wykorzystasz w pełni urok letniego dnia spędzonego wraz z bliskimi na tarasie. Duże markizy stosowane są także w restauracjach oraz barach, dzięki czemu umożliwiają korzystanie z ogródków restauracyjnych także przy niekorzystnej pogodzie lub ostrym słońcu.
Dobór odpowiedniej markizy ułatwią nasi specjaliści, pomagając zarówno dobrać odpowiedni system techniczny jak również dopasować tkaninę do charakteru estetycznego budynku.
W naszej ofercie znajdziesz wiele typów markiz, różniących się konstrukcją, odpornością na wiatr, rozpiętością, stosowanymi tkaninami, przeznaczeniem. Do każdego tarasu i balkonu dobierzemy odpowiedni sposób osłony. Zapraszamy do naszych salonów!

Klasyczna markiza tarasowa doskonale sprawdza się w osłoniętych miejscach, dając przyjemny komfort przebywania na świeżym powietrzu, bez uciążliwości nadmiaru słońca.

Więcej

Jak większość z nas zapewne i Ty uwielbiasz spędzać czas na tarasie ze swoją rodziną. Chcesz mieć pewność, że nic nie zakłóci Twojego wolnego czasu spędzanego z ukochanymi.

Więcej

Nowoczesna stylistyka kasety nadaje produktowi ekskluzywny wygląd. Zarówno tkanina jak i pozostałe elementy mechaniczne całkowicie schowane są pod aluminiową obudową.

Więcej

Markiza Silver jest przeznaczona do małych i średnich tarasów. Tkanina nawijana jest na rurę nawojową, która opcjonalnie może być przykryta daszkiem.

Więcej

Salon w Olkuszu

ul. Sławkowska 13, 32-300 Olkusz

(32) 754 40 22

Salon w Wolbromiu

ul. Krakowska 62, 32-340 Wolbrom
(32) 646 25 62

designed by vilCore
w górę