Kim jesteśmy?

Już od piętnastu lat świadczymy na terenie Małopolski i Śląska kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży i montażu okien, drzwi i bram.

Przez ten okres zrealizowaliśmy z powodzeniem tysiące zleceń, a naszą najlepszą wizytówką są  projekty przeprowadzone przez Kemar solidnie i szybko. Doświadczenie w branży każe nam nie tylko sięgać po najnowsze projekty i rozwiązania, ale także nadążać za wciąż rosnącymi wymaganiami klientów. Właśnie dlatego stawiamy na najlepszych producentów i najnowsze technologie.

DLACZEGO KEMAR?

Współpracę z klientem rozciągamy od wstępnych planów aranżacji, aż po elementy wykończeniowe. W pierwszym etapie projektu wspólnie z architektem i inwestorem opracowujemy kosztorys, nasi doradcy przedstawiają rozwiązania dostępne na rynku. Także niekonwencjonalne pomysły znajdują możliwość realizacji. Następuje pierwsza orientacyjna kalkulacja kosztów. Ostateczna wycena, oparta na wcześniejszych ustaleniach, dokonuje się na podstawie dokładnych pomiarów wykonanych przez naszego specjalistę.

Zapraszamy do naszych salonów w Olkuszu i Wolbromiu!

Dlaczego warto wybrać nas?

1

Przyjdź, poznaj, zobacz, dotknij...

W naszych salonach Klient może zobaczyć, dotknąć i poznać szczegóły interesujących okien, drzwi ...

2

Profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem...

Nasza firma jest na rynku okien i drzwi już kilkanaście lat. Służymy Klientom zobytą w tym czasie wiedzą i doświadczeniem. Nasi pracownicy to świetni fachowcy o szerokiej i specjalistycznej wiedzy, którzy pomogą Państwu w doborze produktów w pełni spełniających Wasze wymagania.

3

Rzesze zadowolonych klientów

Nasi Klienci mogą u nas liczyć na najwyższe standardy oferowanych przez nas usług oraz na w pełni profesjonalne i indywidulane podejście do każdego zlecenia.
Zapraszamy do zapoznania się z rekomendacjami od naszych Klientów.

Nasi Klienci o nas

“... Wybór oferty firmy KEMAR pozwolił nam połączyć korzystną cenę z wysokoą jakością i krótkim terminem realizacji robót. Z pełną odpowiedzialnością polecam Firmę KEMAR Emila Kocjana z Wolbromia jako rzetelnego i godnego zaufania oferenta...”

Roman Żelazny Wójt Gminy Trzyciąż

“... Zamówienie zostało wykonane rzetelnie i terminowo. Polecam firmę KEMAR jako kompetentnego wykonawcę i wiarygodnego partnera biznesowego ...”

Tomasz Balin SIMPLE

“... Z dużych doświadczeń w zakresie prac budowlanuch na terenie FTT STOMIL WOLBROM S.A. stwierdzamy, że działalność Firmy KEMAR oraz jakość wykonywanych usług wyróżnia się wśród innych wykonawców. Z pełną odpowiedzialnością polecamy tego wykonawcę innym inwestorom...”

Dariusz Broda FTT STOMIL WOLBROM S.A.

“... Jakość i wykonanie stolarki nie budzą najmniejszych zastrzeżeń, a krótkie terminy realizacji, estetyka wykonania oraz wysoki profesjonalizm pozwalają nam polecać Firmę Handlowo-Usługową KEMAR Emil Kocjan jako rzetelną i godną zaufania ...”

Agnieszka Tracz EKO NOVUM Sp. z o.o.

Salon w Olkuszu

ul. Sławkowska 13, 32-300 Olkusz

(32) 754 40 22

Salon w Wolbromiu

ul. Krakowska 62, 32-340 Wolbrom
(32) 646 25 62

designed by vilCore
w górę